Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Přebor starších žáků
Rozpis soutěže
podzimní společná část
odveta Středočeský KSH
odvety Královéhradecký KSH
skupina A - jaro
skupina B - jaro
Společná regionální liga mužů
Společný přebor starších žákyň
Společný přebor mladších žákyň
Inter REG liga - Muži
Krajské školní ligy
Rozpis soutěže Přebor starších žáků
základní část - 1. kolo
9.9.2016
18:30
CN001
Sokol Úvaly A
-
Sokol Úvaly B
Pavel Francl
,
Jakub Ransdorf
,
11.9.2016
14:00
CN002
Házená Mělník 02
-
Házená Mělník 03
Pavla Skružná
,
Libor Skružný
,
11.9.2016
12:30
CN003
Sparta Kutná Hora
-
Spartak Příbram
Václav Skala
,
Vilém Novotný
,
11.9.2016
11:00
CN004
HC TJ Náchod
-
HBC Jičín
základní část - 2. kolo
17.9.2016
16:00
CN005
Sokol Úvaly B
-
HBC Jičín
Jakub Ransdorf
,
Pavel Francl
,
17.9.2016
14:00
CN008
Sokol Úvaly A
-
Házená Mělník 02
Jakub Ransdorf
,
Pavel Francl
,
základní část - 3. kolo
25.9.2016
14:00
CN009
Házená Mělník 02
-
Sokol Úvaly B
Michael Haramul
,
25.9.2016
12:30
CN010
Sparta Kutná Hora
-
Sokol Úvaly A
Jiří Svítek
,
Jiří Dolejší
,
25.9.2016
11:00
CN011
HC TJ Náchod
-
Házená Mělník 03
Patrik Beránek
,
Vojtěch Stára
,
25.9.2016
11:00
CN012
HBC Jičín
-
Spartak Příbram
Jiří Dolejší
,
Jiří Dvořák
,
základní část - 4. kolo
2.10.2016
17:00
CN006
Spartak Příbram
-
HC TJ Náchod
2.10.2016
12:00
CN007
Házená Mělník 03
-
Sparta Kutná Hora
Jaroslav Průžek
,
Martin Tůma
,
2.10.2016
15:00
CN013
Sokol Úvaly B
-
Spartak Příbram
1.10.2016
11:15
CN014
HBC Jičín
-
Házená Mělník 03
Tomáš Podzimek
,
Martin Podzimek
,
2.10.2016
13:00
CN015
Sokol Úvaly A
-
HC TJ Náchod
1.10.2016
10:00
CN023
HBC Jičín
-
Házená Mělník 02
Martin Podzimek
,
Tomáš Podzimek
,
základní část - 5. kolo
9.10.2016
12:30
CN017
Sparta Kutná Hora
-
Sokol Úvaly B
Jiří Dolejší
,
Jiří Dolejší
,
9.10.2016
11:00
CN018
HC TJ Náchod
-
Házená Mělník 02
Miloš Kastner
,
Patrik Beránek
,
9.10.2016
10:00
CN019
HBC Jičín
-
Sokol Úvaly A
Martin Podzimek
,
Tomáš Podzimek
,
9.10.2016
15:00
CN020
Spartak Příbram
-
Házená Mělník 03
Pavel Pecka
,
základní část - 6. kolo
16.10.2016
15:00
CN021
Sokol Úvaly B
-
Házená Mělník 03
Jaroslav Průžek
,
Martin Tůma
,
16.10.2016
13:00
CN022
Sokol Úvaly A
-
Spartak Příbram
Jaroslav Průžek
,
Martin Tůma
,
16.10.2016
12:30
CN024
Sparta Kutná Hora
-
HC TJ Náchod
Petr Václavík
,
Marián Šiška
,
základní část - 7. kolo
22.10.2016
14:00
CN016
Házená Mělník 02
-
Sparta Kutná Hora
Jakub Ransdorf
,
Pavel Francl
,
23.10.2016
13:00
CN025
HC TJ Náchod
-
Sokol Úvaly B
Jaromír Halíř
,
Patrik Beránek
,
23.10.2016
10:00
CN026
HBC Jičín
-
Sparta Kutná Hora
Martin Podzimek
,
Tomáš Podzimek
,
23.10.2016
14:00
CN027
Házená Mělník 02
-
Spartak Příbram
Jiří Svítek
,
Jaroslav Průžek
,
23.10.2016
16:00
CN028
Házená Mělník 03
-
Sokol Úvaly A
Jiří Svítek
,
Jaroslav Průžek
,
základní část - 8. kolo
odvety - 1. kolo
6.11.2016
14:00
CN033
Sokol Úvaly B
-
Sparta Kutná Hora
Pavel Francl
,
Daniel Bossanyi
,
6.11.2016
14:00
CN034
Házená Mělník 02
-
Sokol Úvaly A
Jiří Svítek
,
Petr Václavík
,
odvety - 2. kolo
13.11.2016
13:30
CN031
Sokol Úvaly B
-
Házená Mělník 02
13.11.2016
12:30
CN032
Sokol Úvaly A
-
Sparta Kutná Hora
Radovan Kábrt
,
Libor Skružný
,
13.11.2016
15:30
CN035
Sokol Úvaly B
-
Sokol Úvaly A
13.11.2016
14:30
CN036
Sparta Kutná Hora
-
Házená Mělník 02
Radovan Kábrt
,
Libor Skružný
,
odveta
30.10.2016
10:00
CN029
HBC Jičín
-
HC TJ Náchod
Martin Podzimek
,
Tomáš Podzimek
,
sk. A, jaro - 1.zápasy - 1. kolo
9.4.2017
13:00
CN051
Házená Mělník 02
-
Sokol Úvaly A
Libor Skružný
,
Marek Bareš
,
9.4.2017
10:00
CN052
HC TJ Náchod
-
HBC Jičín
sk. A, jaro - 1.zápasy - 2. kolo
22.4.2017
15:00
CN053
HBC Jičín
-
Házená Mělník 02
Patrik Beránek
,
22.4.2017
12:00
CN054
HC TJ Náchod
-
Sokol Úvaly A
Patrik Beránek
,
Jiří Dvořák
,
sk. A, jaro - 1.zápasy - 3. kolo
7.5.2017
16:00
CN055
Sokol Úvaly A
-
HBC Jičín
Ladislav Pokorný
,
Libor Skružný
,
6.5.2017
13:00
CN056
Házená Mělník 02
-
HC TJ Náchod
Jakub Ransdorf
,
Ladislav Pokorný
,
sk. A, jaro - odvety - 4. kolo
13.5.2017
16:00
CN057
Sokol Úvaly A
-
Házená Mělník 02
Jan Svítek
,
Lucie Svítková
,
14.5.2017
10:00
CN058
HBC Jičín
-
HC TJ Náchod
sk. A, jaro - odvety - 5. kolo
28.5.2017
13:00
CN059
Házená Mělník 02
-
HBC Jičín
Libor Skružný
,
Pavla Skružná
,
27.5.2017
16:00
CN060
Sokol Úvaly A
-
HC TJ Náchod
Ladislav Pokorný
,
Daniel Bossanyi
,
sk. A, jaro - odvety - 6. kolo
4.6.2017
10:00
CN061
HBC Jičín
-
Sokol Úvaly A
Miloš Kastner
,
Jaromír Halíř
,
3.6.2017
10:00
CN062
HC TJ Náchod
-
Házená Mělník 02
Miloš Kastner
,
Jaromír Halíř
,
sk. B, jaro - 1.zápasy - 1. kolo
9.4.2017
15:00
CN071
Házená Mělník 03
-
Sokol Úvaly B
Libor Skružný
,
Marek Bareš
,
9.4.2017
14:00
CN072
Spartak Příbram
-
Sparta Kutná Hora
Milan Hornák
,
Petr Kuchařík
,
sk. B, jaro - 1.zápasy - 2. kolo
23.4.2017
14:00
CN073
Spartak Příbram
-
Házená Mělník 03
Pavel Pecka
,
Petr Procházka
,
23.4.2017
12:30
CN074
Sparta Kutná Hora
-
Sokol Úvaly B
Jakub Ransdorf
,
Ladislav Pokorný
,
sk. B, jaro - 1.zápasy - 3. kolo
7.5.2017
14:00
CN075
Sokol Úvaly B
-
Spartak Příbram
Libor Skružný
,
Ladislav Pokorný
,
6.5.2017
15:00
CN076
Házená Mělník 03
-
Sparta Kutná Hora
Ladislav Pokorný
,
Jakub Ransdorf
,
sk. B, jaro - odvety - 4. kolo
13.5.2017
14:00
CN077
Sokol Úvaly B
-
Házená Mělník 03
14.5.2017
12:30
CN078
Sparta Kutná Hora
-
Spartak Příbram
sk. B, jaro - odvety - 5. kolo
28.5.2017
15:00
CN079
Házená Mělník 03
-
Spartak Příbram
Libor Skružný
,
Pavla Skružná
,
27.5.2017
14:00
CN080
Sokol Úvaly B
-
Sparta Kutná Hora
Daniel Bossanyi
,
Ladislav Pokorný
,
sk. B, jaro - odvety - 6. kolo
4.6.2017
16:00
CN081
Spartak Příbram
-
Sokol Úvaly B
Pavel Pecka
,
Petr Procházka
,
4.6.2017
10:30
CN082
Sparta Kutná Hora
-
Házená Mělník 03
Marek Fojta
,
Václav Horák
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.