Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Přebor starších žáků
Rozpis soutěže
podzimní společná část
odveta Středočeský KSH
odvety Královéhradecký KSH
skupina A - jaro
skupina B - jaro
Společná regionální liga mužů
Společný přebor starších žákyň
Společný přebor mladších žákyň
Inter REG liga - Muži
Krajské školní ligy
Vilém Novotný
Mateřský klub
TJ Sokol Bělá p. B.
Rok narození
1975
Typ licence
Licence B
Platnost licence
21.6.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
18.3. 16:00
AC093
S.Vršovice - Č.Budějovice
34 : 27
8.10. 14:00
AC023
S.Vršovice - TJ D.Cerekev
36 : 17
2.liga muži SVČ
29.4. 17:00
AD123
Sokol Úvaly - Náchod "B"
40 : 30
5.3. 15:00
AD079
Slavia - Náchod "B"
31 : 28
10.12. 17:00
AD066
Loko Louny - Dukla B
27 : 31
27.11. 17:00
AD052
Jablonec - Náchod "B"
30 : 16
12.11. 17:00
AD042
Sokol Úvaly - L.Vršovice
18 : 23
23.10. 17:00
AD031
Slavia - Sokol Úvaly
39 : 29
16.10. 17:00
AD030
Jablonec - Sokol Úvaly
27 : 30
1.10. 18:00
AD017
Ústí n.L. - Sokol Úvaly
28 : 20
1.10. 10:45
AD018
Kolín - Jablonec
15 : 16
18.9. 16:00
AD004
HK Lovosice B - Sokol Úvaly
31 : 15
1.liga starší dorostenci
29.4. 15:00
AG123
TJ Sokol Úvaly - Zubří
18 : 32
26.3. 15:00
AG098
Jičín - Kopřivnice
31 : 32
18.9. 14:00
AG004
HK Lovosice - TJ Sokol Úvaly
31 : 19
2.liga starší dorostenci Č
6.5. 15:00
AH130
TJ Sokol Bělá - Liberec
40 : 31
22.4. 15:00
AH117
TJ Sokol Bělá - ZJ Kovofiniš Ledeč
30 : 25
10.12. 14:30
AH066
Loko Louny - Chodov
29 : 23
27.11. 15:00
AH052
ELP Jablonec - Náchod
20 : 41
16.10. 15:00
AH030
ELP Jablonec - Liberec
30 : 32
1.liga mladší dorostenci
26.3. 13:00
AJ098
Jičín - Kopřivnice
30 : 31
11.12. 18:00
AJ066
HK Baník Most - Dukla
25 : 25
18.9. 12:00
AJ004
HK Lovosice - Liberec
32 : 26
2.liga mladší dorostenci JČ
18.3. 14:00
AKA093
Sokol Vršovice A - TJ Loko Č.Budějovice
41 : 25
2.liga mladší dorostenci SČ
6.5. 13:00
AKB130
TJ Sokol Bělá p.B. - TJ Sokol Úvaly
30 : 21
29.4. 13:00
AKB123
TJ Sokol Úvaly - Náchod
31 : 30
22.4. 13:00
AKB117
TJ Sokol Bělá p.B. - TJ Sparta Kutná Hora
43 : 32
18.3. 18:00
AKB093
Vršovice B - 1.HC Pardubice
42 : 30
10.12. 12:00
AKB066
Loko Louny - Vršovice B
29 : 18
12.11. 15:00
AKB042
TJ Sokol Úvaly - Lokomotiva Vršovice
23 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
sk. B, jaro - odvety - 6. kolo - výsledky
video
online
Kutná Hora - Házená Mělník 03
22 : 21
video
online
Příbram - Sokol Úvaly B
25 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Úvaly B
6
5
0
1
173 : 99
10
2
Kutná Hora
6
4
0
2
139 : 137
8
3
Házená Mělník 03
6
2
0
4
133 : 115
4
4
Příbram
6
1
0
5
94 : 188
2
Tabulka střelců
Jiří Fišer
HC TJ Náchod
158
Šimon Thorovský
HBC Jičín
129
David Komárek
HC TJ Náchod
119
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Šimon Thorovský
HBC Jičín
13
Jaroslav Poděbradský
Sokol Úvaly A
13
Jan Hrstka
Házená Mělník 02
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Fišer
HC TJ Náchod
22
Tadeáš Hejnic
Sokol Úvaly A
16
Matěj Humpola
Házená Mělník 02
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.