Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Přebor starších žáků
Rozpis soutěže
podzimní společná část
odveta Středočeský KSH
odvety Královéhradecký KSH
skupina A - jaro
skupina B - jaro
Společná regionální liga mužů
Společný přebor starších žákyň
Společný přebor mladších žákyň
Inter REG liga - Muži
Krajské školní ligy
Adam Beneš
Mateřský klub
TJ Sokol Nové Veselí
Rok narození
1996
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.7.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
2.4. 17:00
AB106
Chodov - HK Bystřice p.H.
30 : 31
25.3. 18:00
AB100
HBC Strakonice 1921 - Chodov
30 : 21
5.3. 17:00
AB084
Jičín "B" - HK Bystřice p.H.
29 : 24
4.3. 17:00
AB079
Dvůr Králové - Náchod
24 : 24
26.11. 18:00
AB050
HBC Strakonice 1921 - HC Zlín
29 : 27
22.10. 18:00
AB035
Náchod - SK Velká Bystřice
32 : 25
16.10. 18:00
AB030
Jičín "B" - Liberec
30 : 24
2 liga muži JZČ
6.5. 17:00
AC129
TJ D.Cerekev - Třeboň
33 : 34
12.11. 17:00
AC037
TJ D.Cerekev - VŠ Plzeň
20 : 28
2.liga muži SVČ
22.10. 16:00
AD035
Náchod "B" - 1.HC Pardubice
23 : 30
2.liga muži JM
7.5. 17:00
AE130
Juliánov - SK Kuřim
31 : 31
30.4. 17:00
AE126
Telnice - Napajedla
32 : 30
18.3. 15:00
AE096
SK Kuřim - Hustopeče
26 : 34
26.2. 17:00
AE074
Telnice - Hustopeče
31 : 41
3.12. 17:00
AE055
Sokol V. Meziříčí - Sokol Kostelec na Hané
30 : 31
19.11. 17:00
AE043
Sokol V. Meziříčí - Maloměřice
31 : 23
13.11. 17:00
AE039
Telnice - Bohunice
22 : 26
1.liga starší dorostenci
25.3. 16:00
AG100
HBC Strakonice 1921 - Dukla
26 : 31
5.3. 15:00
AG084
Jičín - HCB Karviná
25 : 34
26.11. 16:00
AG050
HBC Strakonice 1921 - HK Lovosice
28 : 24
2.liga starší dorostenci Č
6.5. 15:00
AH129
TJ D.Cerekev - ELP Jablonec
19 : 35
2.4. 15:00
AH106
Chodov - ZJ Kovofiniš Ledeč
39 : 27
12.11. 15:00
AH037
TJ D.Cerekev - TJ Sokol Šťáhlavy
20 : 33
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
7.5. 15:00
AIC025
Sokol Juliánov - V. Bystřice
34 : 42
1.liga mladší dorostenci
5.3. 13:00
AJ084
Jičín - Karviná
25 : 33
16.10. 16:00
AJ030
Jičín - Liberec
31 : 31
2.liga mladší dorostenci JČ
25.3. 14:15
AKA100
HBC Strakonice - Sokol Vršovice A
31 : 29
2.liga mladší dorostenci SČ
4.3. 15:00
AKB079
D.Králové - Náchod
28 : 24
2.liga mladší dorostenci JM
7.5. 13:00
ALA130
Sokol Juliánov - Sokolnice
31 : 33
30.4. 15:00
ALA126
Sokol Telnice - Újezd u Brna
41 : 36
Další
Kalendář
Předchozí kola
sk. B, jaro - odvety - 6. kolo - výsledky
video
online
Kutná Hora - Házená Mělník 03
22 : 21
video
online
Příbram - Sokol Úvaly B
25 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Úvaly B
6
5
0
1
173 : 99
10
2
Kutná Hora
6
4
0
2
139 : 137
8
3
Házená Mělník 03
6
2
0
4
133 : 115
4
4
Příbram
6
1
0
5
94 : 188
2
Tabulka střelců
Jiří Fišer
HC TJ Náchod
158
Šimon Thorovský
HBC Jičín
129
David Komárek
HC TJ Náchod
119
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Šimon Thorovský
HBC Jičín
13
Jaroslav Poděbradský
Sokol Úvaly A
13
Jan Hrstka
Házená Mělník 02
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Fišer
HC TJ Náchod
22
Tadeáš Hejnic
Sokol Úvaly A
16
Matěj Humpola
Házená Mělník 02
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.