Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Přebor starších žáků
Rozpis soutěže
podzimní společná část
odveta Středočeský KSH
odvety Královéhradecký KSH
skupina A - jaro
skupina B - jaro
Společná regionální liga mužů
Společný přebor starších žákyň
Společný přebor mladších žákyň
Inter REG liga - Muži
Krajské školní ligy
Kamil Navrátil
Mateřský klub
Lokomotiva Vršovice
Rok narození
1983
Typ licence
Licence A
Platnost licence
3.8.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
7.5. 17:30
AC131
Praha 4 - H.Brod
38 : 33
23.4. 17:00
AC117
Libčice n. Vlt. - Zruč n.S.
35 : 15
18.3. 16:00
AC093
S.Vršovice - Č.Budějovice
34 : 27
26.2. 17:00
AC077
Libčice n. Vlt. - TJ Lokomotiva Plzeň
19 : 20
11.12. 11:00
AC062
Zruč n.S. - Č.Budějovice
32 : 28
4.12. 17:00
AC058
Libčice n. Vlt. - Třeboň
27 : 19
3.12. 17:00
AC059
TJ D.Cerekev - Zruč n.S.
30 : 34
13.11. 10:45
AC039
Sezimovo Ústí - Praha 4
20 : 30
9.10. 19:30
AC024
Praha 4 - Libčice n. Vlt.
25 : 26
18.9. 17:00
AC003
Libčice n. Vlt. - H.Brod
36 : 21
2.liga muži SVČ
29.4. 12:00
AD125
Kolín - HK Lovosice B
26 : 27
18.2. 10:30
AD072
Kolín - Ústí n.L.
27 : 24
12.2. 17:00
AD081
Loko Louny - HK Lovosice B
27 : 34
26.11. 18:00
AD050
Ústí n.L. - HK Lovosice B
34 : 23
22.10. 15:00
AD036
Ml. Boleslav - HK Lovosice B
28 : 24
15.10. 12:00
AD026
HK Lovosice B - Náchod "B"
35 : 14
1.liga starší dorostenci
17.12. 19:00
AG076
HK Lovosice - Kopřivnice
34 : 29
15.10. 19:00
AG026
HK Lovosice - Zubří
27 : 35
2.liga starší dorostenci Č
29.4. 09:30
AH125
ZJ Kovofiniš Ledeč - TJ D.Cerekev
36 : 30
9.4. 16:00
AH110
Loko Louny - Liberec
37 : 24
18.2. 13:00
AH072
ZJ Kovofiniš Ledeč - Sp.MAS Sezimovo Ústí
26 : 26
12.2. 14:30
AH081
Loko Louny - TJ D.Cerekev
40 : 17
3.12. 15:00
AH059
TJ D.Cerekev - ZJ Kovofiniš Ledeč
30 : 25
13.11. 09:00
AH039
Sp.MAS Sezimovo Ústí - Náchod
30 : 31
1.liga mladší dorostenci
17.12. 14:00
AJ076
HK Lovosice - Kopřivnice
33 : 36
15.10. 14:00
AJ026
HK Lovosice - Zubří
32 : 36
2.liga mladší dorostenci JČ
18.3. 14:00
AKA093
Sokol Vršovice A - TJ Loko Č.Budějovice
41 : 25
1.10. 13:00
AKA016
TJ Loko Č.Budějovice - Jiskra Havlíčkův Brod
40 : 24
2.liga mladší dorostenci SČ
18.3. 18:00
AKB093
Vršovice B - 1.HC Pardubice
42 : 30
11.12. 09:00
AKB062
TJ Sparta Kutná Hora - 1.HC Pardubice
37 : 32
Další
Kalendář
Předchozí kola
sk. B, jaro - odvety - 6. kolo - výsledky
video
online
Kutná Hora - Házená Mělník 03
22 : 21
video
online
Příbram - Sokol Úvaly B
25 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Úvaly B
6
5
0
1
173 : 99
10
2
Kutná Hora
6
4
0
2
139 : 137
8
3
Házená Mělník 03
6
2
0
4
133 : 115
4
4
Příbram
6
1
0
5
94 : 188
2
Tabulka střelců
Jiří Fišer
HC TJ Náchod
158
Šimon Thorovský
HBC Jičín
129
David Komárek
HC TJ Náchod
119
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Šimon Thorovský
HBC Jičín
13
Jaroslav Poděbradský
Sokol Úvaly A
13
Jan Hrstka
Házená Mělník 02
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Fišer
HC TJ Náchod
22
Tadeáš Hejnic
Sokol Úvaly A
16
Matěj Humpola
Házená Mělník 02
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.