Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Přebor starších žáků
Rozpis soutěže
podzimní společná část
odveta Středočeský KSH
odvety Královéhradecký KSH
skupina A - jaro
skupina B - jaro
Společná regionální liga mužů
Společný přebor starších žákyň
Společný přebor mladších žákyň
Inter REG liga - Muži
Krajské školní ligy
Aleš Podzimek
Mateřský klub
TJ Turnov
Rok narození
1970
Typ licence
Licence A
Platnost licence
4.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mladší dorostenci SČ
6.5. 10:00
AKB132
Vršovice B - Loko Louny
29 : 26
8.4. 13:00
AKB109
Lokomotiva Vršovice - D.Králové
29 : 18
1.4. 13:00
AKB104
TJ Sokol Bělá p.B. - 1.HC Pardubice
28 : 29
25.3. 13:00
AKB097
TJ Sokol Úvaly - D.Králové
31 : 33
11.3. 13:00
AKB090
TJ Sokol Bělá p.B. - Náchod
32 : 26
9.10. 13:00
AKB024
Náchod - TJ Sokol Bělá p.B.
24 : 33
8.10. 15:00
AKB020
TJ Sokol Úvaly - TJ Sparta Kutná Hora
39 : 29
1.10. 11:00
AKB013
Náchod - D.Králové
33 : 27
Žákovská liga starších žáků
20.5. 16:20
AO269
HBC Strakonice - Liberec
25 : 16
20.5. 14:30
AO267
Zubří A - HBC Strakonice
23 : 18
20.5. 12:40
AO265
HBC Strakonice - Sokol N. Veselí A
19 : 25
20.5. 10:50
AO263
Sokol N. Veselí A - Liberec
21 : 14
20.5. 09:00
AO261
Liberec - Zubří A
17 : 29
18.2. 17:15
AO110
TJ STM Olomouc - Sokol V. Meziříčí
26 : 9
18.2. 16:20
AO109
Dukla B - Pardubice
29 : 17
18.2. 13:35
AO106
Pardubice - Liberec
21 : 23
18.2. 12:40
AO105
Dukla B - TJ STM Olomouc
20 : 21
18.2. 09:55
AO102
Liberec - Dukla B
11 : 31
Žákovská liga starších žaček
13.5. 16:45
AP280
DHK Pardubice A - TJ Turnov
32 : 10
13.5. 15:50
AP279
Háje A - Házená Mělník
28 : 7
13.5. 14:55
AP278
Kunovice - DHK Pardubice A
35 : 17
13.5. 12:10
AP275
Háje A - DHK Pardubice A
18 : 19
13.5. 10:20
AP273
DHK Pardubice A - Házená Mělník
28 : 13
13.5. 08:30
AP271
Házená Mělník - TJ Turnov
20 : 10
2.liga ženy - západ
1.4. 11:00
AS104
TJ Sokol Bělá - Č.Budějovice
23 : 28
1.liga mladší dorostenky
19.2. 13:00
AV075
Slavia - Olomouc
22 : 19
2.liga mladší dorostenky - západ
23.4. 15:00
AVA120
DHK Pardubice - DHK Baník Most
25 : 23
10.12. 15:30
AVA064
DHK Loko Liberec - Slavoj Žirovnice
21 : 27
24.9. 13:00
AVA009
DHK Loko Liberec - HC Plzeň
19 : 20
Společný přebor starších žákyň
17.9. 14:15
BE030
TJ Turnov - Kobylisy II B
12 : 12
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
sk. B, jaro - odvety - 6. kolo - výsledky
video
online
Kutná Hora - Házená Mělník 03
22 : 21
video
online
Příbram - Sokol Úvaly B
25 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Úvaly B
6
5
0
1
173 : 99
10
2
Kutná Hora
6
4
0
2
139 : 137
8
3
Házená Mělník 03
6
2
0
4
133 : 115
4
4
Příbram
6
1
0
5
94 : 188
2
Tabulka střelců
Jiří Fišer
HC TJ Náchod
158
Šimon Thorovský
HBC Jičín
129
David Komárek
HC TJ Náchod
119
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Šimon Thorovský
HBC Jičín
13
Jaroslav Poděbradský
Sokol Úvaly A
13
Jan Hrstka
Házená Mělník 02
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Fišer
HC TJ Náchod
22
Tadeáš Hejnic
Sokol Úvaly A
16
Matěj Humpola
Házená Mělník 02
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.