Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Přebor starších žáků
Společná regionální liga mužů
Společný přebor starších žákyň
Společný přebor mladších žákyň
Rozpis soutěže
Základní část
1. turnaj A, 24.9.2016, hřiště Astra
1. turnaj B, 10.9.2016, hřiště Slavia
2. turnaj A, 2.10.2016, hřiště Háje
2. turnaj B, 1.10.2016, hřiště ZŠ Burešova
3. turnaj A, 27.11.2016, hala Sokol Vršovice
3. turnaj B, 26.11.2016, hala Mělník
4. turnaj A, 25.2.2017, hala KZŠ Elijáš
4. turnaj B, 4.3.2017, hala Mělník
5. turnaj A, 14.5.2017, hřiště Slavia
5. turnaj B, 23.4.2017, hala Turnov
Inter REG liga - Muži
Krajské školní ligy
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Anne-Marie Audet
HC Háje A
2 - 0 - 0 - 1
Anna Čapková
DHK Lokomotiva Liberec
2 - 0 - 0 - 1
Barbora Doležalová
DHC Slavia Praha A
2 - 0 - 0 - 1
Veronika Dvořáková
DHC Slavia Praha B
2 - 0 - 0 - 1
Veronika Dvořáková
DHC Slavia Praha A
2 - 0 - 0 - 1
Markéta Ešnerová
Sokol Kobylisy II B
2 - 0 - 0 - 1
Eliška Fiedlerová
TJ Turnov
2 - 0 - 0 - 1
Kristýna Fortelková
Astra Praha
2 - 0 - 0 - 1
Berenika Havlíčková
Sokol Kobylisy II A
2 - 0 - 0 - 1
Nikol Chládková
Sokol Kobylisy II B
2 - 0 - 0 - 1
Monika Chrástková
HC Háje A
2 - 0 - 0 - 1
Adéla Jakešová
Házená Mělník
2 - 0 - 0 - 1
Anna Jestříbková
DHC Slavia Praha A
2 - 0 - 0 - 1
Kateřina Karásková
HC Háje A
2 - 0 - 0 - 1
Štěpánka Křapková
TJ Turnov
2 - 0 - 0 - 1
Kateřina Landecká
TJ Turnov
2 - 0 - 0 - 1
Eliška Líbalová
Astra Praha
2 - 0 - 0 - 1
Alena Medřická
HC Háje A
2 - 0 - 0 - 1
Tereza Pazderová
Házená Mělník
2 - 0 - 0 - 1
Vanda Píbilová
Házená Mělník
2 - 0 - 0 - 1
Vanessa Pitrová
TJ Turnov
2 - 0 - 0 - 1
Julie Říhová
DHK Lokomotiva Liberec
2 - 0 - 0 - 1
Michaela Soukupová
Astra Praha
2 - 0 - 0 - 1
Silvie Škarohlídová
Sokol Vršovice
2 - 0 - 0 - 1
Anna Špidlenová
Sokol Kobylisy II A
2 - 0 - 0 - 1
Eliška Tomášková
Házená Mělník
2 - 0 - 0 - 1
Eliška Trávníčková
DHC Slavia Praha B
2 - 0 - 0 - 1
Iveta Treperová
DHC Slavia Praha B
2 - 0 - 0 - 1
Anna Víšková
TJ Turnov
2 - 0 - 0 - 1
Veronika Volfová
HC Háje A
2 - 0 - 0 - 1
Terezie Weisová
HC Háje A
2 - 0 - 0 - 1
Darja Zajecová
HC Háje A
2 - 0 - 0 - 1
Zuzana Zdvihalová
DHK Lokomotiva Liberec
2 - 0 - 0 - 1
Sára Bartůňková
Sokol Vršovice
4 - 0 - 0 - 2
Lucie Bolková
Házená Mělník
4 - 0 - 0 - 2
Michaela Brezová
Sokol Vršovice
4 - 0 - 0 - 2
Melisa Holeňáková
DHK Lokomotiva Liberec
4 - 0 - 0 - 2
Jana Jindrová
Sokol Kobylisy II A
4 - 0 - 0 - 2
Eliška Jirásková
DHC Slavia Praha A
4 - 0 - 0 - 2
Adéla Jurčíková
Sokol Kobylisy II B
4 - 0 - 0 - 2
Další
Předchozí kola
1. turnaj B, 10.9.2016, hřiště Slavia - výsledky
video
online
Slavia B - Kobylisy II B
12 : 13
video
online
Házená Mělník - DHK Loko Liberec
7 : 9
video
online
Kobylisy II B - TJ Turnov
7 : 4
video
online
DHK Loko Liberec - Slavia B
11 : 15
video
online
TJ Turnov - Házená Mělník
11 : 7
video
online
Kobylisy II B - DHK Loko Liberec
13 : 10
video
online
Slavia B - Házená Mělník
17 : 5
video
online
DHK Loko Liberec - TJ Turnov
8 : 8
video
online
Házená Mělník - Kobylisy II B
7 : 10
video
online
TJ Turnov - Slavia B
9 : 12
1. turnaj B, 10.9.2016, hřiště Slavia - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kobylisy II B
4
4
0
0
43 : 33
8
2
Slavia B
4
3
0
1
56 : 38
6
3
TJ Turnov
4
1
1
2
32 : 34
3
4
DHK Loko Liberec
4
1
1
2
38 : 43
3
5
Házená Mělník
4
0
0
4
26 : 47
0
Tabulka střelců
Alexandra Dietzscholdová
DHC Slavia Praha A
90
Barbora Jiránková
Astra Praha
77
Alexandra Koubová
DHC Slavia Praha A
74
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adéla Váchová
HC Háje A
15
Lucie Fišerová
HC Háje A
10
Adéla Zemanová
Sokol Vršovice
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Barbora Adamová
TJ Turnov
18
Barbora Jiránková
Astra Praha
10
Lucie Fišerová
HC Háje A
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.