Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Přebor starších žáků
Společná regionální liga mužů
Rozpis soutěže
Společná regionální liga - podzim
Společná regionální liga - jaro
Společný přebor starších žákyň
Společný přebor mladších žákyň
Inter REG liga - Muži
Krajské školní ligy
Martin Podzimek
Mateřský klub
HBC Jičín
Rok narození
1991
Typ licence
Licence C
Platnost licence
31.1.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starší dorostenci Č
1.4. 11:00
AH105
Náchod - Sp.MAS Sezimovo Ústí
33 : 23
18.3. 10:00
AH092
Náchod - TJ D.Cerekev
31 : 16
25.2. 11:00
AH078
Náchod - Chodov
34 : 25
3.12. 13:00
AH057
Náchod - Liberec
39 : 28
19.11. 15:00
AH047
TJ Sokol Bělá - Sp.MAS Sezimovo Ústí
37 : 32
18.9. 11:30
AH002
Náchod - Loko Louny
23 : 28
2.liga mladší dorostenci SČ
1.4. 13:00
AKB105
Náchod - HSK Tygři Ústí n.L.
35 : 13
25.2. 13:00
AKB078
Náchod - Vršovice B
35 : 26
3.12. 11:00
AKB057
Náchod - TJ Sokol Úvaly
22 : 28
19.11. 13:00
AKB047
TJ Sokol Bělá p.B. - HSK Tygři Ústí n.L.
38 : 27
18.9. 09:30
AKB002
Náchod - Loko Louny
30 : 43
Český pohár žen
9.10. 17:00
AN009
Turnov - H.Brod
27 : 25
10.9. 16:00
AN001
Turnov - TJ Sokol Bělá
21 : 20
Žákovská liga starších žáků
19.2. 13:30
AO127
Zubří A - Házená Mělník
26 : 21
19.2. 12:35
AO126
TJ Cement Hranice A - Náchod
19 : 28
19.2. 09:50
AO123
Lovosice - TJ Cement Hranice A
23 : 33
19.2. 08:55
AO122
Náchod - Házená Mělník
25 : 21
Žákovská liga starších žaček
12.2. 14:00
AP117
Háje A - S.Vršovice
16 : 12
12.2. 09:00
AP112
DHC Plzeň A - S.Vršovice
19 : 12
2.liga ženy - východ
13.11. 11:30
AT022
DHK Pardubice - Olomouc
25 : 26
1.liga starší dorostenky - západ
6.11. 13:00
AUA041
Kobylisy - Astra Praha
31 : 25
2.liga mladší dorostenky - západ
25.3. 13:00
AVA097
DHK Loko Liberec - HK Spartak Ústí n.L.
28 : 34
26.2. 11:30
AVA081
DHK Pardubice - TJ Slavoj Tachov
32 : 25
13.11. 09:30
AVA044
DHK Pardubice - DHK Loko Liberec
40 : 19
6.11. 11:00
AVA041
Kobylisy - DHK Pardubice
28 : 19
Přebor starších žáků
30.10. 10:00
CN029
Jičín - Náchod
27 : 19
23.10. 10:00
CN026
Jičín - Kutná Hora
38 : 4
9.10. 10:00
CN019
Jičín - Sokol Úvaly A
32 : 27
1.10. 11:15
CN014
Jičín - Házená Mělník 03
37 : 7
1.10. 10:00
CN023
Jičín - Házená Mělník 02
22 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 9. kolo - výsledky
video
online
Wendy Mělník - Kutná Hora
31 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Žďár n. S.
12
11
0
1
393 : 291
22
2
Ledeč n.S.
12
6
3
3
299 : 283
15
3
HK B Most
12
6
2
4
304 : 291
14
4
Kutná Hora
12
6
0
6
324 : 313
12
5
Chodov B
12
4
1
7
295 : 305
9
6
S.Vršovice B
12
3
2
7
294 : 358
8
7
Wendy Mělník
12
2
0
10
227 : 295
4
Tabulka střelců
Ondřej Veselý
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
63
Jan Kupa
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
59
Tomáš Hradecký
Wendy Mělník
57
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Kupa
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
24
Radek Hovorka
Sparta Kutná Hora
10
Aleš Procházka
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Chlouba
HK Baník Most
44
Martin Brož
Sparta Kutná Hora
28
Josef Vlček
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.