Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Přebor starších žáků
Společná regionální liga mužů
Společný přebor starších žákyň
Společný přebor mladších žákyň
Rozpis soutěže
Základní část
1. turnaj A, 24.9.2016, hřiště Astra
1. turnaj B, 10.9.2016, hřiště Slavia
2. turnaj A, 2.10.2016, hřiště Háje
2. turnaj B, 1.10.2016, hřiště ZŠ Burešova
3. turnaj A, 27.11.2016, hala Sokol Vršovice
3. turnaj B, 26.11.2016, hala Mělník
4. turnaj A, 25.2.2017, hala KZŠ Elijáš
4. turnaj B, 4.3.2017, hala Mělník
5. turnaj A, 14.5.2017, hřiště Slavia
5. turnaj B, 23.4.2017, hala Turnov
Inter REG liga - Muži
Krajské školní ligy
Karel Liška
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1960
Typ licence
Licence C
Platnost licence
24.3.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Společný přebor starších žákyň
27.11. 14:15
BE090
Házená Mělník - Kobylisy II B
11 : 15
27.11. 13:35
BE089
TJ Turnov - Sokol Bělá
11 : 14
27.11. 12:15
BE087
Házená Mělník - TJ Turnov
12 : 4
27.11. 11:35
BE086
Sokol Bělá - Háje B
6 : 20
27.11. 10:15
BE084
Háje B - Házená Mělník
12 : 8
27.11. 09:35
BE083
Sokol Bělá - Kobylisy II B
17 : 14
27.11. 08:15
BE081
Házená Mělník - Sokol Bělá
11 : 12
9.10. 13:50
BE049
Kobylisy II B - TJ Turnov
14 : 9
9.10. 13:10
BE048
Háje B - Házená Mělník
13 : 16
9.10. 11:50
BE046
TJ Turnov - Háje B
7 : 16
9.10. 11:10
BE045
Házená Mělník - Kobylisy II B
11 : 17
9.10. 09:50
BE043
TJ Turnov - Házená Mělník
9 : 11
9.10. 09:10
BE042
Kobylisy II B - Háje B
10 : 13
Společný přebor mladších žákyň
26.11. 15:00
BI050
TJ Turnov - Kobylisy II B
3 : 19
26.11. 14:20
BI049
Slavia B - Házená Mělník
17 : 1
26.11. 13:40
BI048
DHK Loko Liberec - TJ Turnov
12 : 7
26.11. 13:00
BI047
Kobylisy II B - Slavia B
4 : 12
26.11. 12:20
BI046
Házená Mělník - DHK Loko Liberec
5 : 10
26.11. 11:00
BI044
Kobylisy II B - DHK Loko Liberec
6 : 6
26.11. 10:20
BI043
TJ Turnov - Házená Mělník
8 : 7
26.11. 09:40
BI042
DHK Loko Liberec - Slavia B
2 : 16
26.11. 09:00
BI041
Házená Mělník - Kobylisy II B
4 : 13
Inter REG liga - Muži
20.5. 17:00
IRM035
TJ Sokol Bělá - Jičín "C"
23 : 33
20.5. 11:00
IRM036
Česká Lípa - Ž. Brod
23 : 24
17.5. 18:30
IRM021
Jičín "C" - Česká Lípa
22 : 16
13.5. 18:00
IRM033
Ž. Brod - TJ Sokol Bělá
36 : 23
8.5. 11:00
IRM037
Česká Lípa - Jičín "C"
14 : 25
6.5. 17:00
IRM031
TJ Sokol Bělá - Česká Lípa
33 : 27
12.11. 18:00
IRM020
Ž. Brod - Turnov
26 : 16
22.10. 18:00
IRM013
Ž. Brod - TJ Sokol Bělá
18 : 17
Další
Kalendář
Předchozí kola
5. turnaj A, 14.5.2017, hřiště Slavia - výsledky
video
online
Slavia B - Astra
16 : 6
video
online
Háje A - S.Vršovice
15 : 10
video
online
Astra - Slavia A
11 : 20
video
online
S.Vršovice - Slavia B
8 : 16
video
online
Slavia A - Háje A
17 : 9
video
online
Astra - S.Vršovice
9 : 6
video
online
Slavia B - Háje A
13 : 14
video
online
S.Vršovice - Slavia A
5 : 27
video
online
Háje A - Astra
12 : 19
video
online
Slavia A - Slavia B
14 : 10
Tabulka střelců
Alexandra Dietzscholdová
DHC Slavia Praha A
90
Barbora Jiránková
Astra Praha
77
Alexandra Koubová
DHC Slavia Praha A
74
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adéla Váchová
HC Háje A
15
Lucie Fišerová
HC Háje A
10
Adéla Zemanová
Sokol Vršovice
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Barbora Adamová
TJ Turnov
18
Barbora Jiránková
Astra Praha
10
Lucie Fišerová
HC Háje A
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.