Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Přebor starších žáků
Společná regionální liga mužů
Rozpis soutěže
Společná regionální liga - podzim
Společná regionální liga - jaro
Společný přebor starších žákyň
Společný přebor mladších žákyň
Inter REG liga - Muži
Krajské školní ligy
Ondřej Bílek
Mateřský klub
Dukla Praha
Rok narození
1981
Typ licence
Licence B
Platnost licence
10.3.2018
Koučovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
20.5. 16:20
AO289
U. Hradiště - Dukla B
20 : 24
20.5. 13:35
AO286
Dukla B - Talent A
15 : 22
20.5. 10:50
AO283
Zlín - Dukla B
17 : 23
20.5. 09:00
AO281
Dukla B - TJ Cement Hranice A
19 : 23
29.4. 17:30
AO230
HBC Strakonice - Dukla B
15 : 21
29.4. 14:30
AO227
Dukla B - Žeravice
20 : 17
29.4. 11:30
AO224
Dukla B - V. Bystřice A
22 : 25
29.4. 08:30
AO221
Náchod - Dukla B
20 : 25
18.3. 17:15
AO200
Handball Brno - Dukla B
23 : 23
18.3. 14:30
AO197
Dukla B - Sokol N. Veselí A
17 : 26
18.3. 11:45
AO194
Dukla B - Lovosice
29 : 19
18.3. 09:00
AO191
Šťáhlavy - Dukla B
24 : 22
18.2. 16:20
AO109
Dukla B - Pardubice
29 : 17
18.2. 14:30
AO107
Sokol V. Meziříčí - Dukla B
19 : 30
18.2. 12:40
AO105
Dukla B - TJ STM Olomouc
20 : 21
18.2. 09:55
AO102
Liberec - Dukla B
11 : 31
21.1. 16:00
AO068
Dukla B - Jičín
30 : 22
21.1. 14:00
AO066
Most - Dukla B
17 : 12
21.1. 12:00
AO064
Dukla A - Dukla B
30 : 17
21.1. 10:00
AO062
Dukla B - Házená Mělník
17 : 23
10.12. 16:20
AO039
Pepino SKP Fr.-Místek A - Dukla B
28 : 18
10.12. 13:35
AO036
Dukla B - Zubří A
15 : 24
10.12. 10:50
AO033
Třeboň - Dukla B
17 : 17
10.12. 09:00
AO031
Dukla B - Karviná A
21 : 18
Přebor Prahy starších žáků
10.6. 15:00
BC168
Dukla A - Dukla B
15 : 16
10.6. 13:50
BC166
L.Vršovice - Dukla B
11 : 27
10.6. 11:30
BC162
Dukla B - Chodov
30 : 14
10.6. 10:20
BC160
S.Vršovice - Dukla B
7 : 22
14.5. 17:20
BC155
Dukla C - Dukla B
10 : 17
14.5. 14:40
BC151
Dukla B - Dukla A
12 : 19
Další
Předchozí kola
jaro - 9. kolo - výsledky
video
online
Wendy Mělník - Kutná Hora
31 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Žďár n. S.
12
11
0
1
393 : 291
22
2
Ledeč n.S.
12
6
3
3
299 : 283
15
3
HK B Most
12
6
2
4
304 : 291
14
4
Kutná Hora
12
6
0
6
324 : 313
12
5
Chodov B
12
4
1
7
295 : 305
9
6
S.Vršovice B
12
3
2
7
294 : 358
8
7
Wendy Mělník
12
2
0
10
227 : 295
4
Tabulka střelců
Ondřej Veselý
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
63
Jan Kupa
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
59
Tomáš Hradecký
Wendy Mělník
57
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Kupa
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
24
Radek Hovorka
Sparta Kutná Hora
10
Aleš Procházka
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Chlouba
HK Baník Most
44
Martin Brož
Sparta Kutná Hora
28
Josef Vlček
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.